Oferta

MEBLE KUCHENNE

Nie bez powodu mawia się, iż kuchnia jest sercem domu - to miejsce zwykle najmocniej "tętniące życiem" w naszych mieszkaniach, to w niej w ciągu każdego dnia spędzamy dużą część czasu, wspólnie gotujemy, jadamy posiłki, rozmawiamy, tutaj także rozpoczynamy wiele spotkań rodzinnych, czy ze znajomymi. Dlatego tak ważne jest, aby podczas urządzania kuchni pamiętać o tym, że meble kuchenne mają być nie tylko piękne - reprezentatywne dla naszego domu - lecz także i chyba przede wszystkim: praktyczne. Ergonomia i komfort w użytkowaniu mebli są w kuchni ogromnie ważne, zawsze zwracamy szczególną uwagę na te kwestie projektując nasze meble. Kuchnia i jej wyposażenie powinny slużyć nam przez wiele lat, dlatego też proponujemy naszym Klientom sprawdzone rozwiązania z wykorzystaniem akcesoriów wiodących firm na rynku meblowym.
Podążając za wciąż zmieniającymi się obecnie na rynku meblowym trendami oraz wsłuchując się w życzenia naszych Klientów jesteśmy w stanie stworzyć kuchnię idealnie dopasowaną do ich potrzeb.
 

SZAFY, GARDEROBY, ZABUDOWY WNĘK

Naszą specjalnością jest tworzenie mebli idealnie „skrojonych na miarę” danego mieszkania/domu/biura. Projektujemy je po dokonaniu szczegółowych pomiarów pomieszczenia, by zamontowane idealnie komponowały się w ich przestrzeni. 

Szafy z drzwiami przesuwnymi, uchylnymi, składanymi – rodzaj zastosowanych drzwi zależy od rodzaju pomieszczenia w jakim szafa ma się znaleźć, ilości posiadanego miejsca oraz oczywiście od Państwa preferencji i gustu. Szafy są bardzo praktycznym rozwiązaniem do niemalże każdego pomieszczenia, a ich wnętrze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. 

Garderoby – wykonujemy zabudowy w pełni wykorzystujące przestrzeń zarówno we wnętrzach dużych i przestronnych, jak również pomieszczeniach niewielkich, czy problematycznych (ze względu na skosy, wnęki ścienne itp.). Wykonanie regałów, szuflad, drążków na ubrania wiszące dopasowanych idealnie do wymiarów pomieszczenia jest bardzo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem, a cenne miejsce nie zostaje zmarnowane. 

Zabudowa wnęk – są w naszych domach takie miejsca, gdzie ciężko jest wstawić gotowy mebel, a nawet jeśli uda nam się go tam zmieścić, to okazuje się, że pozostaje mnóstwo niewykorzystanej przestrzeni – mówimy tutaj np. o poddaszach, miejscu pod schodami, nietypowych wnękach ściennych. Takie ,wydawać by się mogło, „trudne” miejsca nie stanowią dla nas problemu – je również zabudowujemy w zależności od potrzeb klienta, możemy wykonać w nich szafy, schowki itp.

MEBLE POKOJOWE, MEBLE DO SYPIALNI

Tworzymy także meble, które staną się ozdobą Państwa salonu, czy sypialni: komody, witryny, regały, szafki RTV, ozdobne półki, stoliki nocne, łóżka. Lakierowane, z płyty laminowanej, akrylowej, czy z elementami ze szkła – materiał, z którego wykonamy meble, wpłynie na styl oraz charakter danego pomieszczenia.

MEBLE ŁAZIENKOWE

Proponujemy wytrzymałe i praktyczne meble: regały, półki, szafki pod umywalki, szafki z szufladami, które będą nie tylko niezwykle funkcjonalne, lecz staną się także ozdobą każdej łazienki.

MEBLE BIUROWE

Oferta skierowana jest zarówno do osób chcących urządzić biuro we własnym domu, jak również do firm, które remontują bądź wyposażają pomieszczenia biurowe w firmach. Wykonujemy szafy, szafki, biurka, stoliki pod komputery, kontenery z szufladami i inne meble biurowe, które będą idealnie przystosowane do przechowywania dokumentów, segregatorów oraz wszelkich materiałów i sprzętów biurowych.

MEBLE DO WYPOSAŻENIA FIRM

W naszej ofercie nie brakuje również mebli stanowiących wyposażenie dla firm takich jak np. salony kosmetyczne/fryzjerskie, gabinety lekarskie/stomatologiczne, sklepy. Zapraszamy do współpracy osoby oraz firmy zajmujące się urządzaniem i wyposażaniem salonów, gabinetów, sklepów itp.